Hubnutí hlavou

Večerní seminář

Na semináři získáte informace o jiném způsobu hubnutí, než na které jsme běžně zvyklí. Dozvíte se, jak zhubnout bez diet, cvičení, omezování se a s trvalým efektem odbouráním nadbytečných kilogramů na psychické úrovni. Naučíte se některé techniky vedoucí k hubnutí.

Více informací zde.

Cyklus seminářů Hubnutí hlavou

Cílem seminářů je, aby se z vás stali sebevědomí jedinci spokojení se svou postavou, kteří se mohou dosyta a s chutí najíst :)

Na seminářích získáte další informace v oblasti hubnutí i osobního rozvoje, osvojíte si další techniky, které můžete využít nejen k hubnutí, naučíte se svalový test a jak ho využívat. Budeme zvyšovat svoji sebehodnotu i sebevědomí. Nezapomeneme se bavit a vzájemně podporovat.

Více informací zde.

Knížka HUBNUTÍ HLAVOU

obal knihy

Knížka vás seznámí s jiným způsobem hubnutí než jsou diety, cvičení a omezování se. Se způsobem hubnutí založeném na našem myšlení a psychickém podtextu našich kilogramů navíc.

Knížka vám poskytne návod, jak hubnout a zhubnout bez omezování se a s trvalým efektem, jak zhubnout v partiích, ve kterých si to přejete nejvíc. Pomůže vám pochopit, proč máte na svém těle kilogramy navíc a jak se jich jednou provždy zbavit.

Kde knížku koupit:

  • Přímo u mě:
  • v poradně či na seminářích, cena 160,- Kč
  • nebo pošlu poštou, cena 160,- Kč + 60,- Kč poštovné
  • V knihkupectvích